Ogłoszenia parafialne

Pętla indukcyjna

             

             

 

Nasza parafia, w dniach od 28. 01 do 03. 02 . 2018 r. organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej – Śladami Chrystusa. Koszt pielgrzymki to 3390 zł plus 90 dolarów za bilety wstępu. W programie m. in.: odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w Kanie Galilejskiej, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim, wjazd na Górę Tabor i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w rzece Jordan, w miejscu, gdzie chrzest przyjął Jezus. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w gablotach ogłoszeń. Zapisywać można się w zakrystii bądź bezpośrednio u ks. Michała.   http://nmpmk.com.pl/pielgrzymka-do-ziemi-swietej/

 

 

 

 

 

 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA  20.08.2017

 

  1. Za składane ofiary specjalne i wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym, którym nawałnica zabrała dobytek życia.
  3. W sobotę 26 sierpnia uroczystość N.M.P. Częstochowskiej – Królowej Polski, Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Cały czas trwają prace przy odrestaurowaniu klęczników ławek. Przyśpieszylibyśmy prace gdyby była szlifierka taśmowa. Jeśli na terenie parafii znajduje się taki sprzęt proszę o kontakt.
  5. Od wtorku 29.sierpnia kontynuujemy pracę przy dzwonach. Planujemy przede wszystkim wymianę mocowania serca w największym dzwonie, jest uszkodzone i skrzypi co słychać jak kończy pracę. Pomalowanie całej konstrukcji specjalną alkidową farbą, oraz kontrola stanu dzwonów tj. nasmarowanie łożysk oraz dokręcenie wszystkich śrub mocujących.