Ogłoszenia parafialne

XXII  NIEDZIELA ZWYKŁA   31.08. 2014

 1. Za składane ofiary i wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
 2. Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę  o godz. 16.30.
 3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: Pierwszy czwartek, i piątek miesiąca. Spowiedź  w piątek od godz. 6.30 – 7.30 oraz od godz. 17.00 – 18.00. Po wieczornej Mszy św. Wystawienie N. Sakramentu. W czwartek modlimy się o powołanie do kapłaństwa i zakonu. Gorąco zapraszamy i prosimy parafian o modlitwę w tej intencji. W piątek spowiedź szczególnie dla obchodzących Pierwsze Piątki. Młodzież przygotowująca  się do Bierzmowania przychodzi w czwartek do spowiedzi św. i na wieczorną Mszę św. Obecność bezwzględnie obowiązkowa.
 4. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych. Godzina Święta o 17.00 zapraszamy na cichą modlitwę przed wystawionym N. Sakramentem.
 5.  Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci klas: 0. 1. 2 i 3. dzisiaj o godz. 12.00.  Dzieci które idą pierwszy raz do szkoły przynoszą przybory szkolne do poświęcenia. Natomiast dla klas : 4, 5 i 6 Szkoły Podstawowej, młodzieży Gimnazjum i Liceum Msza św. na rozpoczęcie nowego roku nauki. w poniedziałek  (czyli jutro) 1 września o godz. 7.00. Prosimy rodziców, o dopilnowanie swoich dzieci by wszyscy uczniowie rozpoczęli nowy rok nauki uczestnictwem we Mszy św.
 6. Spotkanie Dziecięcego Kółka Różańcowego w czwartek o godz. 17.00.
 7. Spotkanie grupy Emaus oraz młodzieży, która pragnie pogłębić swoje życie religijne i wiedzę o kościele w piątek po wieczornej Mszy św.
 8. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przychodzi w każdą niedzielę do kościoła na godz. 9.00. Po Mszy św. spotkanie.  Obecność obowiązkowa. Na pierwsze spotkanie młodzież przyniesie kartki ze swoimi danymi tzn. imię, nazwisko, adres, szkoła, klasa i nr telefonu do rodziców.
 9. W każdą niedzielę o godz. 12.00 jest Msza św. z udziałem dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców. Dzieci przygotowujące się do I-szej Kom. Św. przychodzą na tę Mszę św. wraz z rodzicami.
 10. W sobotę 13 września z par. św. Wojciecha wyruszy piesza pielgrzymka do Piaseczna.
 11. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona dla cierpiących chrześcijan w Iraku.
 12. Parafia Mił. Bożego i wspólnoty modlitewne ze St. Gd. zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne w dniach 17 – 19. września br. prowadzone przez ks. Rafała Jarosiewicza z grupą uwielbienia „Pieśń chwały”. Rekolekcje odbędą się w Sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych. Ks. Jarosiewicz jest organizatorem wielu spotkań ewangelizacyjnych. Koszt – 50 zł osoby dorosłe; młodzież do 19 lat 30 zł.. W przyszłą niedzielę będzie możliwość zapisania się.
 13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wandę Rozanowską l. 81 z Nowej Wsi. WIECZNY ODPOCZYNEK…