Ogłoszenia parafialne

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA   20.07.2014

 

  1. Za składane ofiary specjalne na nagłośnienie i wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Uroczystość św. Krzysztofa – patrona wszystkich kierujących pojazdami w piątek  25 lipca.  Msze św. o godz. 7.00;  i 18.00. Po każdej Mszy  św. błogosławieństwo pojazdów, motocykli motorowerów, motorynek, skuterów i rowerów. oraz kierujących nimi.  Kolekta przeznaczona na zakup samochodów dla misjonarzy. Centrum misyjne w Warszawie proponuje aby za jeden szczęśliwie   przejechany kilometr ofiarować 1 grosz.
  3. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy ze Starogardu Gdańskiego 31 lipca. Spotkanie organizacyjne i zapisy w niedzielę:  27 lipca o godz. 14.30 w salkach parafialnych przy par. św. Wojciecha w Starogardzie Gd.
  4. Ofiarodawcy, który ufundował piłę spalinową potrzebną do utrzymania porządku na placu kościelnym  składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę, kazania na wszystkich Mszach św. głosi o. Kamil Żynda nasz parafianin pracujący na Krymie. Przed kościołem (w przyszłą niedzielę) zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym wiernym z Ukrainy wśród których posługę pełni o. Kamil.