Ogłoszenia parafialne

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.09.2014

  1. Za składane ofiary, oraz wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na obiady dla dzieci.
  4. W środę o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców, których dzieci będą bierzmowane w 2015 r. Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem ks. bpa młodzież i dzieci przyjmują sakramenty w swojej parafii. Dlatego młodzież naszej parafii jest bierzmowana w naszym kościele i prosimy po zgodę na bierzmowanie  w innej parafii nie przychodzić.
  5. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie Dziecięcego Kółka Różańcowego.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy EMAUS oraz młodzieży, która pragnie pogłębić swoje wiadomości o Kościele.
  7. Msza św. w int. Ojczyzny w sobotę o godz. 6.30.
  8. Wszystkich parafian, pragnących pogłębić swoje życie religijne zapraszamy na spotkania, które będą odbywać się w pierwsze środy miesiąca w salce parafialnej. Spotkania będą dotyczyć aktualnych problemów dotyczących wiary i Kościoła. Zapraszamy młodzież, dorosłych i starszych, wszystkich mających pytania i pragnących umocnić swoją wiarę i wiedzę o Bogu i Jego Kościele. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 1 października po wieczornej Mszy św.
  9. Można rezerwować intencje mszalne na przyszły 2015 rok.
  10. Uroczystości związane ze zbliżającą się 75 rocznicą mordu w Lesie Szpęgawskim odbędą się w niedzielę 28 września o godz. 13.15. W programie: wystąpienie okolicznościowe, złożenie kwiatów przez delegacje, Msza św. apel poległych, salwa honorowa. Urząd Miasta informuje, że 28 września o godz. 12.45 przed Ratuszem Miejskim podstawiony zostanie autobus, z którego mogą skorzystać Poczty Sztandarowe udające się na uroczystości w Lesie Szpęgawskim.