Ogłoszenia parafialne

Pętla indukcyjna

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  23.X. 2016

 

  1. Za składane ofiary i wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Ofiary z dzisiejszej niedzieli składane na tacę, we wszystkich parafiach świata również tych najbiedniejszych przeznaczone są na misje.
  3. Dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Przez całą dobę odmawiamy różaniec w int. pokoju na świecie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Msza św. w int Ojczyzny będzie sprawowana w piątek o godz. 18.00. Prosimy o liczny udział parafian.
  5. Można jeszcze składać intencje na Msze św. wspólne za zmarłych, które odprawimy: w piątek: 4, 11, 18 i 25 listopada o godz. 18.00 Przyjmujemy zdrowaśki za zmarłych. W Oktawie Wszystkich Świętych o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych, których wymienimy w zdrowaśkach.
  6. Chłopców pragnących służyć P. Bogu przy ołtarzu jako ministranci zapraszamy na spotkanie w sobotę do salki parafialnej na godz. 9.00.
  7. Od niedzieli 4 grudnia w naszej parafii odnowienie Misji św.
  8. W Starogardzie Gd. trwa głosowanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego. W naszym rejonie jest to projekt nr 2 „TWÓJ RODZINNY PARK EDUKACJI SPORTOWEJ I WYPOCZYNKU’ na os. Wiejska. Będzie to Park integracyjny dla wszystkich pokoleń. Również z naszego terenu jest projekt nr 12. Jest to park rozrywki dla dzieci: „KOCIEWSKIE GZUBY” Miałby powstać przy ul. Jur, ze Spychowa i byłby połączony z istniejąca już zewnętrzną siłownią. Będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt zabawowy. Można głosować na te projekty w Szkole Podstawowej nr 1 na ul. Zblewskiej i w Urzędzie Miasta.