Ogłoszenia parafialne

Pętla indukcyjna

             

 

 

         

 

IV NIEDZIELA WLK. POSTU  26.03.2017

                                                                        

  1. Za składane ofiary specjalne wpłacane dniówki- serdeczne Bóg zapłać.
  2. .Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny.
  3. W czasie Wielkiego Postu w każdą niedzielę o godz. 17.30 Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 dla dzieci, natomiast dla dorosłych z kazaniem pasyjnym w piątek o godz. 17.30. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny
  4. W śodę o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych w marcu parafian: śp. Henryk Ślisewski l. 74; Bernard Pałkowski l. 70 oraz Roman Wohlert l. 52.
  5. W tym tygodniu przypada: Pierwsza Sobota miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające za nasze grzechy
  6. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych z kom. Św. wielkanocną. Chorych, którzy pragną przyjąć Kom. Św. z okazji Świąt można zgłaszać po każdej Mszy św. w zakrystii albo telefonicznie dzwoniąc na numer parafii.
  7. Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 16.30. W każdą I – szą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 odmawiamy różaniec wynagradzający. Zapraszamy do tej formy modlitwy.
  8. W Niedzielę Palmową 9 kwietnia w Kościerzynie odbędzie diecezjalne spotkanie młodzieży. Wzorem lat ubiegłych nasza parafia organizuje wyjazd na to spotkanie. Młodzież gimnazjalną, licealna, studiującą i pracującą zachęcamy do udziału w tym spotkaniu. Zapisywać można się w zakrystii.
  9. Rekolekcje szkolne dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w naszym mieście trwają od 3 – 5 kwietnia..
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Romana Wohlert l. 52. Wieczny odpoczynek…