Ogłoszenia parafialne

XXI    NIEDZIELA ZWYKŁA   23.08. 2015

 

  1. Jak już słyszeliśmy mocą dekretu ks. bpa odszedł ks. Marek Węsierski, a w jego miejsce posługę w naszej parafii pełni ks. Łukasz Benkowski. Życzymy nowemu ks. wikariuszowi błogosławieństwa Bożego i radości z pracy.
  2. Za składane ofiary i wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
  3. Spowiedź przed nowym rokiem szkolnym dla uczniów Szkól podstawowych, Gimnazjum i pozostałej młodzieży codziennie przed każdą Mszą św. oraz w poniedziałek 31 sierpnia od godz. 16.30 – 18.00. W poniedziałek do spowiedzi przyjdzie obowiązkowo młodzież która ma być bierzmowana w 2016 r.
  4. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci klas: 0. 1. 2 i 3. w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00. Dzieci które idą pierwszy raz do szkoły przynoszą przybory szkolne do poświęcenia. Natomiast dla klas : 4, 5 i 6 Szkoły Podstawowej, młodzieży Gimnazjum i Liceum Msza św. na rozpoczęcie nowego roku nauki. we wtorek   1 września o godz. 7.00. Zapraszamy również rodziców, katechetów i wychowawców. Prosimy o poważne potraktowanie obowiązku rozpoczęcia nowego roku nauki z Bogiem. Niech nie zabraknie dzieci i młodzieży na tej Mszy św.
  5. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przychodzi w każdą niedzielę do kościoła na godz. 9.00. Obecność obowiązkowa. W niedzielę 6 września młodzież przyniesie kartki ze swoimi danymi tzn. imię, nazwisko, adres, szkoła, klasa i nr telefonu do rodziców.
  6. Kociewski Festyn Leśny odbędzie się w sobotę 29 sierpnia w Stadzie Ogierów w Starog. Gdańskim od godz. 12.00. Wstęp wolny. Program Festynu jest wywieszony  w kruchcie kościoła.
  7. W minionym tygodniu do Domu Ojca powróciła śp. Krystyna Lubawska l. 66 z Rokocina. Wieczny odpoczynek….