Ogłoszenia parafialne

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  19.10.2014

 

 1. Za składane ofiary i wpłacane dniówki – serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj przed kościołem, zbiórka do puszek przeznaczona na obiady dla dzieci.
 3. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Ofiary składane dziś na tacę, we wszystkich parafiach świata, również tych najbiedniejszych przeznaczone są na misje.
 4. Dzisiaj o godz. 15.30 koncert wokalno instrumentalny zespołu Novi Singers, którego założycielem jest p. Wojciech Gdaniec nasz pierwszy organista. Zapraszamy na chwilę dobrej muzyki.
 5. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
 6. Dziecięce Kółko Różańcowe spotyka się w każdy czwartek o godz. 17.00.
 7. Chłopców chcących służyć Bogu przy ołtarzu jako ministranci zapraszamy na spotkanie w sobotę, do salki parafialnej na godz. 9.00. Dzieci i młodzież, które chciałyby zaangażować się w śpiew bądź grę na instrumentach podczas Mszy św. zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 17.00 do salki parafialnej.
 8. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Można składać intencje na Msze święte wspólne, które odprawimy w każdy piątek listopada tj. 7, 14, 21 i 28 listopada o godz. 18.00. Zdrowaśki za zmarłych przyjmujemy po każdej Mszy św.
 9. Jutro o godz. 18.00 Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy całodobową adorację N. Sakramentu w int. pokoju na świecie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Istnieje potrzeba odnowienia, odświeżenia i odmalowania krzyża misyjnego. Kto z parafian mógłby to zrobić prosimy o kontakt.
 11. Jeśli ktoś nie otrzymał jeszcze programu misyjnego, można go odebrać w zakrystii.